DR 1.45mm JL CO BZ 135SP GP 2ACO
- Item Code: PTD 16359
- Mfg Part No: 016359
- Unit Size: 1
Suggested Retail Price: $6.31/EA
Description
DR 1.45mmx18mmx40mm JL Cobalt
Tech Specs
Back To Top| # Flutes | 2F |
|---|---|
| Application | GENERAL PURPOSE |
| Coating | Bronze |
| Diameter | .0571 (1.45mm) |
| Flute Length | 18mm |
| Length | JOBBER |
| Material | Cobalt |
| Overall Length | 40mm |
| Brand | Precision Dormer |
| Stock Status | In Stock |