DR 5mm JL CO BZ 135SP GP 2ACO
- Item Code: PTD 16450
- Mfg Part No: 016450
- Unit Size: 1
Suggested Retail Price: $10.90/EA
Description
DR 5mmx52mmx86mm JL Cobalt
Tech Specs
Back To Top| # Flutes | 2F |
|---|---|
| Application | GENERAL PURPOSE |
| Coating | Bronze |
| Diameter | .1969 (5mm) |
| Flute Length | 52mm |
| Length | JOBBER |
| Material | Cobalt |
| Overall Length | 86mm |
| Brand | Precision Dormer |