DR 3mm SM CO BZ 135SP GP 4ASMCO
- Item Code: PTD 32300
- Mfg Part No: 032300
- Unit Size: 1
Suggested Retail Price: $7.65/EA
Description
DR 3mmx16mmx46mm SM Cobalt
Tech Specs
Back To Top| # Flutes | 2F |
|---|---|
| Application | GENERAL PURPOSE |
| Coating | Bronze |
| Diameter | .1181 (3mm) |
| Flute Length | 16mm |
| Length | STUBBY |
| Material | Cobalt |
| Overall Length | 46mm |
| Stock Status | In Stock |
| Brand | Precision Dormer |