DR 4mm SM CO BZ 135SP GP 4ASMCO
- Item Code: PTD 32400
- Mfg Part No: 032400
- Unit Size: 1
Suggested Retail Price: $8.47/EA
Description
DR 4mmx22mmx55mm SM Cobalt
Tech Specs
Back To Top| # Flutes | 2F |
|---|---|
| Application | GENERAL PURPOSE |
| Coating | Bronze |
| Diameter | .1575 (4mm) |
| Flute Length | 22mm |
| Length | STUBBY |
| Material | Cobalt |
| Overall Length | 55mm |
| Stock Status | In Stock |
| Brand | Precision Dormer |