S-D 3/4 INCH SHK, HS 2
- Item Code: TOO 5168200
- Mfg Part No: 5-168-200
- Unit Size: 1
Suggested Retail Price: $206.81/EA
Description
DR 2inx3inx6in Shank Diameter: 3/4 S&D- 3/4 SHANK High Speed Steel
Tech Specs
Back To Top| # Flutes | 2F |
|---|---|
| Application | GENERAL PURPOSE |
| Diameter | 2.00 in |
| Flute Length | 3in |
| Material | High Speed Steel |
| Overall Length | 6in |
| Stock Status | In Stock |
| Brand | Toolmex |
| Coolant Through | N |